ЛОГІСТИКА – ОП – БАКАЛАВР

Якщо Ви амбітний та активний, Вам цікаво управляти рухом товарів  на складному шляху від виробника до кінцевого споживача при цьому постійно намагатись максимально спростити цей процес, дотримуватись термінів поставок, зберігати якість товару і досягати збільшення прибутку всіх учасників  

ТОДІ ТОБІ ДО НАС!
На ОП «ЛОГІСТИКА»!

З освітньою програмою «Логістика» для першого (бакалаврського) рівня освіти можна ознайомитися тут:
https://kafedra.management.fmm.kpi.ua/main/?p=1223


КЛЮЧОВІ ФАКТИ

Термін навчання:  4 роки (8 семестрів).
Форма навчання: денна або заочна
Локація: м. Київ, просп. Перемоги, 37, корп.1 (метро «Політехнічний інститут»).
Всі навчальні корпуси та гуртожитки – на території студмістечка.
У випадку надзвичайних подій – навчання онлайн.
Оплата: за кошти державного бюджету або на умовах контракту.

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ

Сучасні фахові дисципліни логістика, транспортна логістика, правове забезпечення перевезень, ІТ в логістиці, бенчмаркінг логістичних ланцюгів, складська логістика, реверсивна логістика, менеджмент логістичних стартапів, Lean менеджмент та ін. Поглиблене вивчення іноземних мов. Повний перелік дисциплін тут: https://kafedra.management.fmm.kpi.ua/main/?p=1301

Практика на провідних українських підприємствах:ТОВ “Хуавей Україна”, ПБГ «Ковальська», ПрАТ «Вентиляційні системи», ПАТ «Оболонь», АТ «Фармак», ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат», ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова, ДП «Антонов», ДП «Мелексіс-Україна», ТОВ «Декатлон Україна», ТОВ «Морбакс», ТОВ «Хенкель Україна», ТОВ «АПТГ-ТРЕЙДИНГ ЛТД», ТОВ «БВІ -Принт», ПрАТ «НКЕМЗ» та ін.

Міжнародна мобільність:студенти мають можливість брати участь у програмах міжнародної мобільності і навчатись закордоном за програмами обміну в університетах Німеччини, Польщі, Болгарії, Туреччини та ін.

Працевлаштування: випускники, що отримують поглиблені знання у сфері логістики, можуть обіймати посади керівників всіх рівнів управління, спеціалістів виробничих, економічних, маркетингових, кадрових та інших функціональних підрозділів підприємств, організаторів малого і середнього бізнесу, консультантів з інформаційного, логістичного забезпечення.

Перспективи навчання: після отримання диплому бакалавра можна продовжити навчання в магістратурі за ОП «Логістика»

Додаткові знання: на кафедрі працює науковий гурток «Логістичний менеджмент», студенти-учасники якого щорічно стають переможцями і призерами конкурсів наукових і дипломних робіт за напрямом «Логістика», призерами фахових олімпіад, переможцями і призерами бізнес-чемпіонатів і конкурсів, беруть участь в розробці наукових тем кафедри, готують і друкують тези і статті на всеукраїнських та міжнародних конференціях, фахових виданнях.