Досвід Студентів
ДОСВІД СТУДЕНТІВ
10 днів. 5 країн: Португалія, Іспанія, Польща, Румунія та Україна.
Василь Попович і Артем Мамаджанов гр. УВ-81 з 10.08-18.08.21 взяли участь в проекті «Turn It Up»
Учасники отримали досвід роботи міжнародній команді, розробили спільні ідеї, працювали над створенням і презентацією Start-Up проекту.


Давно мріяла відвідати країни Скандинавії. Як то кажуть, мрії збуваються.
Я подалась взимку на Council Meeting європейської студентської організації ESTIEM, яка, на щастя, є і в КПІ. Тому цієї ж весни я вже була в Фінляндії (в місті Тампере) на цьому івенті в ролі делегата від Локальної групи Київ (Київська частина ESTIEM).
Його суть полягала у координації діяльності ESTIEM. Протягом тижня на івенті я разом з іншими 250 європейськими студентами відвідувала Генеральні асамблеї: звіти від лідерів різних проектів, подачі на керуючі посади в організації, пропозиції щодо змін і голосування щодо них.
Крім цього була можливість взяти участь у різноманітних тренінгах (від аналізу Big Data, до таргетованого PR). Я обрала «Внутрішній воїн» на якому тренери з ESTIEM розповідали про те, що для всіх вчинків людей існують причини, та розбирали разом різні негативні історії з життя і як можна було б це змінити, виходячи з причин такої поведінки людей в цій ситуації.
Мабуть найбільш інтригуючими були вечірні активності. Круто після тяжкого дня просто рослабитись в гарячій ванні надворі серед снігу і після того залізти в крижану воду (ніколи не думала, що наважусь). Ще однією з традицій є «сітсіт», який чимось нагадує наше українське весілля: тости, традиційні пісні, танці.
Цей івент буду згадувати з найщирішими емоціями ще багато років.
І сподіваюсь, що ще не один раз ESTIEM мене приведе до Фінляндії.
Студентка факультету менеджменту та маркетингу Катерина Букрєєва навчається на 6 курсі магістратури КПІ та одночасно за програмою кредитної академічної мобільності Еразмус+ в Університеті м. Гронінген (Нідерланди).
Сам університет – неймовірний! Головна будівля, звісно, трохи схожа на Хогвартс. А от навчальні корпуси сучасні – як у кіно. Тут все для студентів: повсюди дивани, столики, комп’ютери, гарні аудиторії, обладнані комп’ютерами та проекторами. І вже ж почалося навчання: лекції, презентації, assignmentи. Незвично та цікаво!
Леції від професорів з професійним та міжнародним досвідом викладання, робота у міжнародній групі (студенти понад з 50 країн світу), вивчення німецької мови від носія, можливість заняття спортом у понад як 300 курсах, безкоштовний проїзд у всьому громадському транспорті землі, життя у «зеленому серці Німеччини» – ось що вас чекає тут.
Якщо ви би хотіли спробувати пожити у найбагатшій країні ЄС, почати вивчати або підтягнути знання у другій мові по поширеністю у Європі, пізнати поближче німецьку культуру та традиції, то Єна – чудовий вибір для вас. Єнський університет ім. Фрідріха Шиллера має змогу реалізувати все задумане.
Я дуже щасливий, що мені випала навчатися у Єнському університеті. Це неймовірний досвід й враження які точно стануть мені у нагоді в майбутньому.
Ольга Артеменко (ФММ, магістр, 2016-2018) паралельно з отриманням ступеня магістра в КПІ семестр навчалася в Єнському університеті ім.Шиллера (Німеччина).
Михайло Андрійчук, отримав диплом бакалавра ФММ у 2018 році, зараз опановує Strategic Relationship Marketing в George Brown College м.Торонто (Канада).
Дмитро Горелов, отримав диплом бакалавра ФММ у 2018 році, нині навчається в магістратурі Університету Вістула у Варшаві (Польща).
Семененко Марія, отримала диплом бакалавра ФММ у 2018 році, нині навчається в магістратурі в Університеті Гумболда в Берліні (Humboldt University of Berlin) за програмою Бізнес-адміністрування (M.Sc. Business Administration). Програма надає можливості спеціалізації в таких напрямах як Підприємництво, Фінансова економіка, Бухгалтерський облік, Маркетинг, Менеджмент, Інформаційні системи, Дослідження операцій, тощо. Марію дуже до душі можливість повністю обирати предмети і спробувати себе в різних напрямках під час навчання. Навчання в Німеччині передбачає великий рівень самостійності і самоорганізації. На думку Марії, це створює простір для креативності і надає гарний шанс покращити свою силу волі. Студентка зазначає, що в бібліотеці в університеті проводять значно більше часу, ніж зазвичай проводять на роботі і під час екзаменів пошук вільного робочого місця перетворюється на 30-хвилинний квест.
“В нашому університеті навчаються без перебільшення люди з усього світу. Така мультинаціональна атмосфера дозволяє дізнатися набагато більше про культурні відмінності і неодмінно збагачує світогляд. Навчання зазвичай проходить англійською мовою, хоча є і деякі предмети, які викладаються лише німецькою. Не можна не зазначити, що життя в Берліні це особливий і незабутній досвід. По-справжньому молодіжне місто заповнює кожний вільний від навчання день цікавими заходами та подіями.”
Мені подобається поєднувати корисне з приємним. Саме цією настановою я керувалася під час навчання в METU (Middle East Technical University, Ankara), де із задоволенням поєднувала навчання (мету моєї поїздки), подорожі та знайомство з новими друзями Erasmus, що стали моєю міжнародною «сім’єю».
Зараз Оксана здобуває ступінь магістра (Master of Science in Business Analytics) в BI Norwegian Business School (Oslo, Norway).
ЛІТНЯ ШКОЛА В БОЛГАРІЇ 2010-2013 роки