Міжнародна мобільність студентів

У рамках діючих проектів студенти на основі конкурсного відбору мають можливість навчатись за кордоном.
Детальну інформацію про діючі програми можна дізнатись у Відділі академічної мобільності КПІ ім. Ігоря сікорського або на сайті

У міжнародних грантових наукових і освітніх програмах прийняли участь 45 студентів кафедри менеджменту.

За програмою Erasmus+ (кредитна мобільність) студенти кафедри менеджменту навчались в університетах таких країн:

Показати

Польща Західнопоморський технологічний університет у м. ЩецинУніверситет Миколи Коперника в ТоруніЖешувський політехнічний університетВроцлавський університет технологійСілезький університет технологій
Латвія Ризький технічний університет
Королівство
Люксембург
Університет м. Люксембург
Іспанія Університет ГранадиПолітехнічний університет ВаленсіїУніверситет Країни Басків
Чехія Університет Масарика
Бельгія Католицький університет Льовена
Франція Вища школа Мін Нансі Університет ЛотарингіїУніверситет Пікардії імені Жюль Верна
Нідерланди Університет м.ГронінгенЛейденський університет