ЛОГІСТИКА – ОП – МАГІСТР

Сьогодні,  як ніколи, стає зрозумілим,  що перевага і перемога, а значить –  сильна конкурентна позиція, прибуток, добробут є за тими, хто добре розуміється в питаннях логістики. Саме логістика та управління ланцюгами поставок доводить свою найголовнішу роль серед всіх стратегій і тактик, без неї вони стають абсолютно без дієвими!

ТОДІ ТОБІ ДО НАС!
НА ОП «ЛОГІСТИКА»!

З освітньою програмою «Логістика» для другого (магістерського) рівня вищої освіти можна ознайомитися тут:
https://kafedra.management.fmm.kpi.ua/main/?p=1225


КЛЮЧОВІ ФАКТИ

Термін навчання: 1 рік і 4 місяці
Форма навчання: денна або заочна
Локація: м. Київ, просп. Перемоги, 37, корп.1 (метро «Політехнічний інститут»).
Всі навчальні корпуси та гуртожитки – на території студмістечка.
У випадку надзвичайних подій – навчання онлайн.
Оплата: за кошти державного бюджету або на умовах контракту.

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ

Сучасні фахові дисципліни логістичний менеджмент, проєктування об’єктів логістичної інфраструктури, логістичне управління запасами, управління ланцюгами поставок, цифрова логістика, репутаційний капітал в логістиці, міжнародні транспортно-логістичні системи, логістичне консультування, управління затратами в ланцюгах поставок, реверсивна логістика.

Практика на провідних українських підприємствах: ТОВ “Хуавей Україна”, ПрАТ «Вентиляційні системи», ПАТ «Оболонь», АТ «Фармак», ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат», ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова, ДП «Антонов», ДП «Мелексіс-Україна», ТОВ «Декатлон Україна», ТОВ «Морбакс», ТОВ «Хенкель Україна», ТОВ «АПТГ-ТРЕЙДИНГ ЛТД», ТОВ «БВІ -Принт», ПрАТ «НКЕМЗ» та ін.

Міжнародна мобільність:студенти мають можливість брати участь у програмах міжнародної мобільності і навчатись закордоном за програмами обміну в університетах Німеччини, Польщі, Болгарії, Туреччини та ін.

Працевлаштування: випускники мають можливість працювати керівниками та менеджерами служб з логістики на підприємствах різних галузей економіки, фахівцями транспортно-експедиційних компаній, складських комплексів, митних терміналів. Наші випускники завжди є затребувані на ринку праці, мають достойну заробітну плату та кар’єрне зростання.

Перспективи навчання: після отримання диплому магістра можна продовжити навчання в аспірантурі за освітньо-науковою програмою «Менеджмент» і отримати ступень доктора філософії з менеджменту.

Додаткові знання: на кафедрі працює науковий гурток «Логістичний менеджмент», студенти-учасники якого щорічно стають переможцями і призерами конкурсів наукових і дипломних робіт за напрямом «Логістика», призерами фахових олімпіад, переможцями і призерами бізнес-чемпіонатів і конкурсів, беруть участь в розробці наукових тем кафедри, готують і друкують тези і статті у фахових виданнях.