МЕНЕДЖМЕНТ І БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ – ОП – БАКАЛАВР

Вам цікаво управляти бізнес–процесами сучасних підприємств та організацій, креативно мислити, приймати ефективні управлінські рішення, бути засновником та власником бізнесу і одночасно управляти ним, складати плани для бізнесу і моніторити його щоденні операції, впроваджувати зміни?

ТОДІ ТОБІ ДО НАС!
НА ОП «МЕНЕДЖМЕНТ І БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ»!

З освітньою програмою «Менеджмент і бізнес-адміністрування» для першого (бакалаврського) рівня освіти можна ознайомитися тут
https://kafedra.management.fmm.kpi.ua/main/?p=1223


КЛЮЧОВІ ФАКТИ

Термін навчання:  4 роки (8 семестрів).
Форма навчання: денна або заочна
Локація: м. Київ, просп. Перемоги, 37, корп.1 (метро «Політехнічний інститут»).
Всі навчальні корпуси та гуртожитки – на території студмістечка.
У випадку надзвичайних подій – навчання онлайн.
Оплата: за кошти державного бюджету або на умовах контракту.

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ

Сучасні фахові дисципліни діджиталізація технологічних процесів, бізнес-статистика, самоменеджмент, HR-менеджмент, бізнес-аналіз, управління бізнес-процесами, бізнес-планування, інноваційний менеджмент, управління талантами, менеджмент стартап-проєктів, поведінкова економіка, бізнес-прогнозування  та ін.  Поглиблене вивчення іноземних мов. Повний перелік дисциплін тут: https://kafedra.management.fmm.kpi.ua/main/?p=1301

Практика на провідних українських підприємствах: ТОВ “Хуавей Україна”, ПрАТ «Вентиляційні системи», ПАТ «Оболонь», АТ «Фармак», ПрАТ «Київський картонно- паперовий комбінат», ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова, ДП «Антонов», ДП «Мелексіс-Україна», ТОВ «Декатлон Україна», ТОВ «Морбакс», ТОВ «Хенкель Україна», ТОВ «АПТГ-ТРЕЙДИНГ ЛТД», ТОВ «БВІ -Принт», ПрАТ «НКЕМЗ» та ін.

Міжнародна мобільність: студенти мають можливість брати участь у програмах міжнародної мобільності і навчатись закордоном за програмами обміну в університетах Німеччини, Польщі, Болгарії, Туреччини та ін.

Працевлаштування: випускники, що отримують поглиблені знання у сфері менеджменту і бізнес-адміністрування, можуть обіймати посади керівників всіх рівнів управління, спеціалістів виробничих,  економічних, маркетингових, кадрових та інших функціональних підрозділів підприємств, організаторів малого і середнього бізнесу, консультантів з інформаційного, логістичного забезпечення, управління розвитком персоналу, керівників державних установ.

Перспективи навчання: після отримання диплому бакалавра можна продовжити навчання в магістратурі за ОП «Менеджмент і бізнес-адміністрування»

Додаткові знання: щорічно студенти приймають участь та стають переможцями і призерами конкурсів наукових і дипломних робіт за напрямом «Менеджмент і бізнес- адміністрування», призерами фахових олімпіад, переможцями і призерами бізнес-чемпіонатів і конкурсів.