Вітаємо доцента кафедри менеджменту підприємств Кузнєцову Катерину Олександрівну!!!
Вітаємо доцента кафедри менеджменту підприємств Кузнєцову Катерину Олександрівну із отриманням Почесної грамоти Вченої ради Університету за вагомий особистий внесок у підготовку і проведення набору до Університету та плідну багаторічну діяльність. Нагородження ініційоване Приймальною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Кузнєцова К.О. працювала у відбірковій комісії факультету менеджменту та маркетингу 11 років (з 2012 р. по 2015 р. на посаді оператора, з 2016 р. по 2022 р. – на посаді заступника відповідального секретаря з прийому на магістратуру).
![](https://kafedra.management.fmm.kpi.ua/main/wp-content/uploads/2023/06/1-680x1024.jpg)
![](https://kafedra.management.fmm.kpi.ua/main/wp-content/uploads/2023/06/2-768x1024.jpg)