НАВЧАЛЬНІ ЗАХОДИ – ТРЕНІНГИ

НАВЧАЛЬНІ ЗАХОДИ
ТРЕНІНГИ

13.09.2022, ІЛЛЯ БАЧУРІН , «Створення та розвиток IT-продуктів»

Що таке продуктове ІТ? Які можливості є в цій сфері для випускників програми «Менеджмент міжнародного бізнесу»?

Про це і не тільки ми говорили 13 вересня 2022 на зустрічі студентів групи УЗ-11мп з керівником ГО «Освітня фундація продуктового ІТ» Іллею Бачуріним.

Зустріч зі студентами відбулася у контексті співпраці, яку розпочав факультет менеджменту та маркетингу КПІ імені Сікорського, та зокрема викладачі кафедри менеджменту підприємств, в межах Всеукраїнського освітнього онлайн-курсу «Створення та розвиток IT-продуктів».

Магістри 2 року навчання при проходженні переддипломної практики матимуть можливість також пройти віртуальне стажування в IT-компанії GENESIS з використанням унікального онлайн-симулятора, розробленого командою професіоналів в IT.

Компанія GENESIS має тривалий та продуктивний досвід роботи на світовому ринку, вивчення якого безумовно буде корисним випускникам програми «Менеджмент міжнародного бізнесу».

Бажаємо успіху нашим студентам в опануванні курсу!

І щиро дякуємо Іллі Бачуріну за корисні настанови та поради щодо формування майбутньої кар’єри в сфері IT!

09.12.21-12.12.21, ПІЧУГІНА М.А., АРТЕМЕНКО Л.П., ВОРЖАКОВА Ю.В., КП Інститут розвитку міста Запоріжжя» Запорізької міської ради.

09.12.21-12.12.21, ПІЧУГІНА М.А., АРТЕМЕНКО Л.П., ВОРЖАКОВА Ю.В., КП «Інститут розвитку міста Запоріжжя» Запорізької міської ради.

10.10.21-14.10.21, КОЦКО Т. А., КОЛЕШНЯ Я.О., ЧОРНІЙ В.В., ІНСТРУМЕНТИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

28.09.21, Entrepreneurship and Leadership 4.0.

У рамках співпраці з Альянсом GISU 28 вересня 2021 було проведено онлайн інтерактивну лекцію від фахівців ФММ КПІ ім. Ігоря Сікорського разом із закордонними партнерами на тему Entrepreneurship and Leadership 4.0. У заході прийняло участь понад 100 викладачів, студентів та аспірантів з України та іноземних університетів.