Громадське обговорення – МАГІСТРИ – ЛОГІСТИКА

РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ

ОБГОВОРЕННЯ

Показати

Круглий стіл з представниками міжнародної академічної спільноти

12.05.2021 р. було організовано круглий стіл з представниками Інституту логістики Факультету інженерного менеджменту Познанського технологічного університету на якому обговорювались ОПП «Логістика» другого (магістерського) рівня ВО. Польські колеги розповіли про особливості підготовки кадрів вищої кваліфікації у Польщі взагалі та зокрема логістів у Познаньському технологічному університеті. Учасниками засідання було висловлено кілька пропозицій стосовно змісту ОПП «Логістика», а саме: уточнено мету, цілі, профіль ОПП, також було наголошено на важливості врахуванні соціальних навичок (soft skills).

У нараді взяли участь:

від Познаньського технологічного Університету (Познань, Польша):

1. Анна Марія Влодаркевич-Климек доктор філософії, (dr hab. Hanna Maria Włodarkiewicz-Klimek);
  2. Ізабела Кудельська, доктор філософії, інженер, (dr inż. Izabela Kudelska);
  3. Йоанна Олешків-Шляпки, доктор філософії, інженер, (dr inż. Joanna Oleśków-Szłapka);
  4. Ірена Павлишин, доктор філософії, інженер (dr inż. Irena Pawłyszyn).

від КПІ ім. Ігоря Сікорського, кафедра менеджменту (члени робочої групи):

1. В.В. Дергачова, д.е.н. проф.(зав. каф. менеджменту);
  2. І.С.Луценко, к.е.н., доц.;
  3. М.А. Пічугіна, к.е.н., доц.;
  4. М.В. Шкробот, к.е.н., доц.;
  5. А.А. Мохонько, к.е.н., доц.;
  6. О.М. Савицька, к.е.н., доц.

Круглий стіл зі стейкхолдерами

25.06.2021 р. було організовано круглий стіл, на якому обговорювались ОПП «Логістика» другого (магістерського) рівня ВО.

Учасниками засідання було висловлено низку зауважень та пропозицій стосовно змісту ОП «Логістика» та підготовки до акредитації програми.
Зокрема була висловлена пропозиція щодо розширення переліку вибіркових компонент, які будуть поглиблювати результати навчання з технологічного розвитку логістичної системи та можливості бізнес-аналізу в логістиці. Також  роботодавці рекомендували ввести в ОП  дисципліни, які пов’язаних з кадровим потенціалом логістичних підприємств. Було уточнено програмні результати навчання.

У нараді прийняли участь:

від стейкхолдерів

1. М. А. Дубенський, начальник відділу міжнародних логістичних рішень Департаменту міжнародних операцій АТ «Укрпошта», керуючий партнер «Логістик Центр», керуючий партнер консалтингової агенції «Export Solution»;
  2. В.Є. Горецький, директор ТОВ «Логістик плюс Україна»;
  3. А.А. Моргонюк, керівник депертаменту Промо, Управління мережі ТОВ «Сільпо Фуд».

від КПІ ім. Ігоря Сікорського кафедра менеджменту (члени робочої групи)
1. В.В. Дергачова, д.е.н. проф.(зав. каф. менеджменту);
2. І.С.Луценко, к.е.н., доц.;
3. М.А. Пічугіна, к.е.н., доц.;
4. М.В. Шкробот, к.е.н., доц.;
5. А.А. Мохонько, к.е.н., доц.;
6. О.М. Савицька, к.е.н., доц.

РЕЦЕНЗІЇ ТА ВІДГУКИ