Про кафедру Е

Кафедра була заснована в 1988 р., стала першою в Україні для підготовки управлінців виробничої сфери. Адреса: навчальний корпус КПІ ім. Ігоря Сікорського №1, каб. 246. Завідувачка: професорка, доктор економічних наук Вікторія ДЕРГАЧОВА.

Основне завдання кафедри – підготувати висококваліфікованих фахівців з менеджменту; сприяти оволодінню  комплексом знань і навичок, пов’язаних зі створенням та поширенням конкурентоспроможних продукції і послуг.

Готує фахівців з галузі знань 07 «Управління та адміністрування» спеціальності 073 «Менеджмент» освітніх програм «Менеджмент і бізнес-адміністрування» (бакалавр, магістр, доктор філософії), «Менеджмент міжнародного бізнесу» (магістр, доктор філософії), «Менеджмент інвестицій та інновацій» (магістр, доктор філософії), «Логістика» (магістр, доктор філософії).

Кваліфікація випускників:

• бакалавр з менеджменту;

• магістр з менеджменту;

• доктор філософії з менеджменту.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.