З 17.06.2024 до 21.06.2024 на кафедрі менеджменту підприємств проводяться захисти дипломних робіт бакалаврів за ОП «Менеджмент і бізнес-адміністрування».

Теми представлених дипломних робіт – актуальні та досить різноманітні, всі вони мають практичний характер і базуються на реальних даних. Здобувачі впевнено відповідають на запитання членів екзаменаційної комісії та демонструють високий рівень загальної та професійної підготовки.

Висновки і рекомендації, що містяться в дипломних роботах, мають як теоретичне, так і практичне значення що підтверджується наданими від підприємств актами впровадження результатів досліджень в діяльність підприємства.

Бажаємо професійного зростання та успіху, не зупинятися на досягнутому і впевнено крокувати у майбутнє!!!