7 жовтня завершився Українсько-німецький навчальний тиждень в рамках проєкту DILLUGIS в Східнобараському технічному Університеті Амберг-Вайден (Німеччина). Слухачі курсу “Management of startup projects” (викладач – доц. Копішинська К.О.) з приймаючого університету та українських університетів (КПІ ім Ігоря Сікорського, Запорізька політехніка, Одеський державний аграрний університет) в онлайн та оффлайн форматах підготували та успішно захистили стартап-проєкти у сферах робототехніки, цифрових платформ, 3D-друку та органічних технологій для сталого розвитку.

Надзвичайно цікаве, насичене та головне – живе спілкування зі студентами з різних країн! Дякуємо проєкту DILLUGIS та ОТН Амберг-Вайден за надану можливість, а усім студентам бажаємо успішної реалізації їх проєктів!