Сьогодні в рамках Українсько-німецького навчального тижня (30 вересня – 7 жовтня) стартував проєкт DILLUGIS (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students),співучасником якого є КПІ ім. Сікорського. Проєкт передбачає залучення студентів та викладачів КПІ ім. Сікорського до цифрового навчання англійською мовою в інтенсивному форматі (протягом 8 днів по 3-4 пари щодня).

Викладач кафедри доц. Копішинська К.О. працює зі студентами з приймаючого університету (Східнобараського технічного Університету Амберг-Вайден) та студентами з українських університетів (КПІ ім Ігоря Сікорського, Запорізька політехніка, Одеський державний аграрний університет) одночасно в онлайн та оффлайн форматах з дисципліною «Management of startup projects”. Бажаємо всім учасників плідного робочого тижня та натхнення для реалізації усіх творчих ідей у власні стартап-проєкти!