Літня школа – 2023

22-26 травня 2023 року факультетом інженерії управління Познанського технологічного університету спільно з факультетом менеджменту та маркетингу КПІ імені Ігоря Сікорського організовано «Літню школу – 2023». Захід відбувся в режимі онлайн англійською мовою, темою ЛШ-2023 було «Сталість у логістиці та управлінні ланцюгами поставок». Метою є поглиблення знань студентів з тематики, а також інтеграція студентів у міжнародне середовище. Учасниками ЛШ-2023 були студенти з різних країн: Польщі, України, Грузії, Китаю, В’єтнаму, Камбоджі та Лівану.

Протягом 5 днів студенти мали змогу взяти участь у серії інтерактивних та практичних занять, які проводили співробітники факультету інженерії управління Познанського технологічного університету та співробітники факультету менеджменту та маркетингу КПІ імені Ігоря Сікорського.