Вітаємо переможів конкурсу від Представництва CSCMP в Україні!

31 травня 2021 року відбувся фінал конкурсу від Представництва CSCMP в Україні, де фіналісти мали змогу здійснити презентацію робіт та подати результати своїх досліджень. Для участі у конкурсі від КПІ була сформована команда у складі студенток 3-го курсу кафедри менеджменту групи УЛ-81: Пшенишної Катерини, Хоронжук Діани та Умаєвої Дар’ї.

Завдання конкурсу полягало в оцінці переваг, з точки зору логістики, перенесення виробництва продукції з Китаю до України.

Після підрахування та виставлення кінцевих балів членами журі, команда КПІ отримала найбільшу кількість – 108 балів та зайняла перше призове місце.

За перемогу у конкурсі команда КПІ отримали членство у міжнародній організації CSCMP. Основною перевагою членства CSCMP є доступ до бібліотеки знань в сфері логістики: підготовчі курси, навчальні матеріали, бізнес кейси, логістичні підкасти, CSCMP TV, огляди та аналізи ринків, а ще спільнота найкращих SCM експертів з усього світу та можливість прямого спілкування.

Щиро вітаємо переможців!

Бажаємо нових наукових та творчих досягнень!