Кафедра менеджменту спільно з  «Новою Поштою» – одним з найбільших роботодавців України провели проєкт «КРУТО».

Основною ідеєю цього проєкту було наблизити студентів і бізнес один до одного.

В межах проекту «Нова Пошта» допомагає студентам набути soft skills, які є необхідними в будь-якому напряму діяльності. Протягом десяти тижнів  тренери компанії проводили практичні тренінги: управління конфліктами, бізнес-презентації, тайм-менеджмент, сервіс, продажі, комунікації.

Заняття проводились у формі живого спілкування, студенти відпрацьовували свої навички на практиці.

Компанією «Нова Пошта» була організована екскурсія студентів у Київський інноваційний центр, що було надзвичайно цікаво студентам 3 і 4 курсу, майбутнім логістам, на практиці побачити найсучасніші логістичні технології, відчути специфіку роботи регіонального логістичного центру.