ОСВІТА – МАГІСТР – ДЕННА – ПЕРЕДДИПЛОМНА ПРАКТИКА

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ - МЕНЕДЖМЕНТ І БІЗНЕС АДМІНІСТРУВАННЯ
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ - МЕНЕДЖМЕНТ МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕСУ
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ - ЛОГІСТИКА
РЕЙТИНГОВА СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ
ЗВІТ З ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ

ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ КАФЕДРИ У 2023 РОЦІ

У 2023 р. переддипломну практику на кафедрі проходили 189 студентів, з них 70% – бакалаври, 30% – магістри. Керівниками практик студентів були призначені досвідчені висококваліфіковані викладачі з числа викладацького складу кафедри.

У 2023 р.  з метою забезпечення практичної підготовки студентів і формування інформаційної бази  дипломних робіт кафедра співпрацювала з більш ніж 100 українськими підприємствами й організаціями. Серед них 58% знаходяться у м. Києві та Київській області, 42% – в інших регіонах України.

Підприємствами – базами практик були, зокрема, такі:

• ПрАТ «Оболонь», м. Київ
  • ПраТ «Вентиляційні системи»
  • ПрАТ «Національна енергетична компанія «Укренерго», м.Київ
  • ТОВ «САНДОРА», м.Київ
  • ТОВ «ЮЖСПЕЦЕНЕРГО-КОМПЛЕКТ», м. Київ
  • ДП «АВТОІНТЕРНЕШНЛ», м.Київ
  • АТ «МОНОМАХ», Київська обл.
  • ДП «КИЇВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ДЕРЕВООБРОБНИЙ ЗАВОД, Київська обл.
  • ТОВ «ПРАЙМ ПОЛІМЕР», м.Київ
  • ТОВ «СТАЛЬКОМПЛЕКТ», м. Полтава
  • ТОВ «Запоріжпромгруп», м. Запоріжжя та ін.

28% місць практики бакалаврів і 25% місць практик магістрів буди надані кафедрою за загально-університетськими договорами, стейкхолдерами та постійними партнерами кафедри.

Структура підприємств – баз практик  (%)

Бази практикиОсвітній рівень: БакалавриОсвітній рівень: Магістри
Підприємства, організації та установи, з якими укладені загально-університетські договори119
Підприємства, організації та установи, які є постійними партнерами та стейкхолдерами кафедри  1716