НАУКА – ОЛІМПІАДИ – СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІНЯ

ОЛІМПІАДИ
СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІНЯ

2021-2022 навчальний рік

21.02.2022 відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління».

відмінено у зв’язку із введенням військового стану в Україні.

2020-2021 навчальний рік

Проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Стратегічне управління» відмінено відповідно до рішення МОН щодо ситуації пов’язаною зі COVID-19.

2019-2020 навчальний рік

Відповідно до  наказу Міністерства освіти і науки України №1580 від 17 грудня 2019 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році» ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Стратегічне управління» було заплановано для проведення на базі кафедри менеджменту факультету менеджменті та маркетингу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

2018-2019 навчальний рік

15-17 травня 2019 року
на базі факультету менеджменту та маркетингу (кафедра менеджменту) КПІ ім. Ігоря Сікорського
було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади
з дисципліни «Стратегічне управління»

Для участі у ІІ-му етапі Олімпіади були запрошені переможці І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління». Серед яких, подало заяви та анкети учасників 66 студенти з 30 ЗВО України.

Під час проведення Олімпіади зареєструвалися 57 учасників з 30 ЗВО України, зокрема: 23 – київські, 34 – регіони.

Олімпіаду було проведено у 2 тури з використанням програмних продуктів: І-й – комп’ютерне тестування; ІІ-й – виконання розрахунково-аналітичних завдань. Використання програмних продуктів надало можливість миттєвого фіксування результатів (учасники відразу бачили результати своїх відповідей та звіти по них) та прозорості проведення Олімпіади, що надало можливість швидкого визначення переможців.

Переможцями Олімпіади стали:

1 місце Кулявець Віктор Васильович, Львівський національний аграрний університет, м. Львів;

1 місце Жураківська  Катерина Анатоліївна, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ;

2 місце Рудь Дар’я Володимирівна, Херсонський національний технічний університет, м.Херсон;

2 місце Пімонова Катерина Анатоліївна, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ;

3 місце Грицькова Анастасія Павлівна, Хмельницький університет управління та права, м. Хмельницький;

3 місце Шевченко Лариса Анатоліївна, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, м. Одеса.

Всі учасники Олімпіади отримали Сертифікати учасників та подарунки. Переможці були нагороджені Дипломами І-ІІІ ступенів та отримали подарунки.

В межах Олімпіади було проведено Всеукраїнський круглий стіл «Стратегія конвергенції економічних систем України у європейському вимірі».

Учасниками заходу з обміну знаннями та досвідом стали 31 представник ЗВО України.

2017-2018 навчальний рік

16-18 травня 2018 року
було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади
з дисципліни «Стратегічне управління»

Для участі у ІІ-му етапі Олімпіади були запрошені переможці І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління». Серед яких, подало заяви та анкети учасників 73 студенти з 35 ВНЗ України.

Під час проведення Олімпіади зареєструвалися 60 учасників з 30 ВНЗ України, зокрема: 28 – київські, 32 – регіони.

Під час роботи журі для учасників Олімпіади було проведено екскурсії до Державного політехнічного музею при КПІ ім. Ігоря Сікорського та Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка.

Журі було визначено переможців Олімпіади:

1 місце Білокриницька Крістіна Василівна Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м.Київ;

2 місце – Загорулько Богдана Олегівна, Сумський національний аграрний університет, м.Суми;

2 місце Костіна Юлія Олександрівна, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м.Київ;

3 місце – Шевчук Ірина Андріївна, Національний університет біоресурсів і природокористування України, м.Київ;

3 місце – Гафтуняк Марія Іванівна, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м.Київ;

3 місце – Ахвердієва Ельвіна Ельманкизи, Національний транспортний університет, м.Київ.

Всі учасники Олімпіади отримали Грамоти та подарунки. Переможці були нагороджені Дипломами І-ІІІ ступенів та отримали подарунки.

В межах Олімпіади було проведено Всеукраїнський круглий стіл «Стратегічний розвиток України: проблеми та перспективи».

Учасниками заходу з обміну знаннями та досвідом стали 26 представників навчальних закладів України.

Представлені доповіді ініціювали плідні наукові дискусії.

За підсумками проведеного круглого столу, учасниками прийнято рішення про необхідність розвитку науково-практичних партнерських зв’язків щодо проведення досліджень зі стратегічного управління на макро- та макрорівнях.