АСПІРАНТ – НАУКОВА СКЛАДОВА – ВИКОНАННЯ НАУКОВОГО ДОСЛІДЖЕННЯ

БАЗИ ДАНИХ ДЛЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

ПРЕЗЕНТАЦІЇ Й ОБГОВОРЕННЯ ПРОМІЖНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДОСЛІДЖЕНЬ

2023 рік

20вересня 2023 р. , обговорення результатів роботи аспірантів за 2022-2023 н.р.

20 вересня 2023 року відбувся семінар-звітування аспірантів з виконання індивідуального плану роботи за 2022-2023 навчальний рік. У презентаційних матеріалах аспіранти представили результати опанування освітньої (1 і 2 курс) та наукової складової навчання за рік. Оцінювали результати роботи аспірантів група експертів – д.е.н., проф. Дунська А.Р., д.е.н., проф. Кравченко М.О., к.е.н., доц. Мохонько Г.А., к.е.н., доц. Шендерівська Л.П., к.е.н., доц. Гук О.В., к.е.н., доц. Савицька О.В. у голові з завідувачкою кафедри менеджменту підприємств –  д.е.н., проф. Дергачовою В.В. Аспіранти показали високий рівень підготовки та були рекомендовані до продовження навчання в аспірантурі. Процедуру звітування проходили:

1 курс навчання (2022 рік вступу): Байло О.О., Огінський О.С., Пінчук О.В., Салабай В.О., Трубніков А.Г.

2 курс навчання (2021 рік вступу): Прудкий В.В.

3 курс навчання (2020 рік вступу): Вовк О.А.

4 курс навчання (2016 рік вступу): Бондар В.Ю.

15 лютого 2023 р. , обговорення проміжних результатів роботи аспірантів в осінньому семестрі 2022-2023 н.р.

15 лютого 2023 року аспіранти всіх курсів представили проміжні результати роботи в осінньому семестрі 2022-2023 року навчання. У презентаційних матеріалах всі аспіранти показали високий рівень підготовки, підтвердили виконання запланованих завдань та були рекомендовані до продовження навчання в аспірантурі. Процедуру звітування проходили:

2 курс навчання (2021 рік вступу): Прудкий В.В.

3 курс навчання (2020 рік вступу) : Хлебинська О.І.

4 курс навчання (2016 рік вступу): Бондар В.Ю.

2022 рік

16 лютого 2022, семінар-звітування аспірантів

16 лютого 2022 року, у співпраці з викладачами кафедри менеджменту підприємств к.е.н., доц. Кузнєцовою К.О., к.е.н., доц. Шендерівською Л.П., к.е.н., ас. Омельченко А.І. було проведено звітування про виконання індивідуального плану роботи аспірантів в осінньому семестрі 2021-2022 н.р.

Презентації за результатами роботи представили: Кизименко К.С., аспірант 3 року навчання (2019 рік вступу), Хлебинська О.І., аспірантка 2 року навчання (2020 рік вступу), Прудкий В.В. та Книжник К.І. – аспіранти 1 року навчання (2021 рік вступу).

Всі аспіранти показали високий рівень освітньо-наукової підготовки й саморозвитку, успішно пройшли процедуру звітування та були рекомендовані до продовження навчання в аспірантурі у весняному семестрі.

7 вересня 2022, обговорення результатів роботи аспірантів за 2021-2022 н.р.

2021 рік

15 вересня 2021 року на кафедрі менеджменту підприємств відбувся традиційний семінар-звітування аспірантів з виконання індивідуального плану роботи за 2020-2021 навчальний рік. Оцінювали роботу аспірантів група експертів – д.е.н., проф. Дунська А.Р., д.е.н., проф. Бояринова К.О., к.е.н., доц. Шендерівська Л.П., к.е.н., доц. Сухорукова О.А., к.е.н., доц. Кузнєцова К.О. у голові з завідувачкою кафедри менеджменту підприємств –  д.е.н., проф. Дергачовою В.В.

Звітували про результати поточної роботи аспіранти:

Хлебинська О.І. – аспірантка 1 року навчання, 2020 рік вступу

Кизименко К.С. – аспірант 2 року навчання, 2019 рік вступу

Аспірантки 4 року навчання (2017 рік вступу) Мартиненко О.В. та Манорик Г.О. звітували про загальні результати дослідження для підтвердження можливості продовження навчання після академічної відпустки та проходження процедури захисту.

Аспіранти показали високий рівень знань щодо обраної теми дослідження та отримали рекомендації експертів для подальшої роботи.