Проведені заходи Erasmus 24-27

✅‼️17-18.04.2025 в рамках проєкту «Європейська стала конкурентоспроможність для економічної стійкості та зростання / European sustainable competitiveness for economic resilience and growth» 🇪🇺проведено тренінгові лекції-дискусії в контексті проблематики «Операційний менеджмент для сталого розвитку». 🧿👍

✅🤝До дискусії доєднався фахівець Національного інститут стратегічних досліджень доц. Бараннік В’ячеслав Олексійович, обговорили комплекс інструментів операційного менеджменту, які дозволяють реалізувати пріоритети сталого розвитку, а також проблеми економічної оцінки сталого розвитку з точки зору різних ієрархічних рівнів.

✅🇪🇺🇺🇦19 та 20 березня 2025 року в рамках проєкту Еразмус+ Жан Моне “EUROPEAN SUSTAINABLE COMPETITIVENESS for ECONOMIC RESILIENCE and GROWTH (ESC4ERG)” модуля «Європейська політика сталої конкурентоспроможності» учасники проєкту проводили огляд політик для специфічних галузей з тренером доцентом Копішинською К.О.

✅👍Активно обговорювали та аналізували конкурентоспроможність європейського та українського енергетичного сектору, європейську стратегію цифровізації, навіть про ризики виходу з під контролю штучного інтелекту встигли подискутувати 🤩😁

✅🇪🇺🇺🇦18.03.2025 декан ФмМ, проф. Марина Кравченко і експерт ЄС, доцент Інституту логістики Познанського технологічного університету Ірена Павлишин провели лекцію на тему «Виклики та можливості інтеграції України до ЄС» в рамках проєкту «Європейська стала конкурентоспроможність для економічної стійкості та зростання / European sustainable competitiveness for economic resilience and growth» 101175983.

📚✅На лекції було розглянуто питання економічної інтеграції України, трансформації бізнесу та особливості європейського порталу для підприємців.

✅🇪🇺🇺🇦26-27 березня 2025 р. продовжено роботу Сертифікатної програми «European Sustainable Competitiveness» в рамках проєкту Жан Моне Фонду.
✅▶️До учасників програми 26 березня приєдналася Христина Павлюцька, засновниця Windmill Tree Foundation, представила досвід Windmill Tree Foundation у реалізації соціальних проєктів.
✅▶️ 27 березня – Ольга Артеменко, яка зосередила свій інтерактивний виступ на концепції Wellbeing (добробуту) та її ролі у формуванні стійких конкурентних переваг. Ольга розкрила взаємозв’язок між добробутом працівників, продуктивністю праці та загальною конкурентоспроможністю організацій в європейському контексті.
✅▶️Протягом двох днів учасники обговорювали ключові аспекти соціальної складової сталого розвитку та її вплив на конкурентоздатність. Серед основних тем семінару були: розвиток людського капіталу як рушійної сили економічного зростання, забезпечення інклюзивного розвитку та соціальної справедливості, впровадження етичних практик у трудових відносинах, а також посилення соціальної згуртованості як фактору економічної стійкості.
Учасники програми взяли активну участь у дискусіях та вправах щодо впровадження соціальних вимірів сталої конкурентоспроможності в українському контексті з урахуванням європейських стандартів та практик.🎉

✅🎉 1 квітня 2025 року Сертифікатна програма «European Sustainable Competitiveness» продовжує свою роботу. Цього разу зустріч була присвячена темі Міжнародні та глобільні перспективи сталої конкурентоспроможності.
▶️🇪🇺До учасників програми приєдналася запрошений спікер – др Данієла Чирич Лалич з Університету в Новому Саді (Сербія). Др Данієла Чирич Лалич поділилася досвідом імплементації міжнародних проєктів в контексті стандартів сталого розвитку.
Було проаналізовано взаємозв’язок між політикою сталого розвитку ЄС та Цілями сталого розвитку ООН. Обговорено вплив торговельних угод та інвестиційної політики на глобальні результати у сфері сталого розвитку.
Робота включала практичне завдання з аналізу глобальних трендів розвитку ШІ і сталого розвитку.

✅03,07.04 продовжується робота Сертифікатної програми «European sustainable competitiveness” Module #2 “Management of Sustainable Competitiveness”.
✅▶️ До учасників програми завітав Prof. dr hab. inz. #Krzysztof_Pikon Vice-Dean of the Faculty of Environmental Engineering and Energy Silesian Polytechnic University, Poland 🇵🇱 з темою «Circular Economy Pathways for Energy Transition” в якості ЄС 🇪🇺експерта.
✅ Учасники активно обговорили проблеми, виклики та можливості, виміри, переваги та методи впровадження циркулярних процесів, продуктів, матеріалів. Друга частина заходу була спрямована на енергетичний перехід, витрати та викиди CO2 різних видів енергії та палива для Польщі та Європейських країн, світу 🌎. Витрати на кліматичну нейтральність в ЄС🇪🇺, інші аспекти енергетичного переходу в енергетичній безпеці, інноваціях, покращенню якості життя населення🧿

✅🎉🇪🇺🇺🇦10.03.2025 3️⃣день роботи Сертифікатної програми «European Sustainable Competitiveness»в рамках спільного проєкту Жана Моне з академічним координатором, тренером Артеменко Л.П. разом з експертом ЄС доцентом Інституту логістики Познанського технологічного університету Іреною Павлишин.
✅🎉🇪🇺🇺🇦 Яскравим результатом зустрічі стала лекція Пані Ірени, присвячена темі: Автоматиція в сфері сталого розвитку. Дискусія з учасниками про інструменти 🎯автоматизації, роботи, ШІ, 4D друк, «розумний» 🧥одяг, нові навички 💼для майбутнього, турбоприскорення🚀, вигоди для бізнесу 💰від концепції потрійного результату, Життя 3.0, «Темні» 🕶️розумні фабрики, дашборд для ЦСР та їх досягнення🚥.
🌷Долучайтесь до європейського досвіду в сталому розвитку ‼️🧿💟

✅🎉📚06.03.2025 продовжилась робота Сертифікатної програми «European Sustainable Competitiveness» в рамках проєкту 🇪🇺Жан Моне Фонду. До нас завітала Matsola S., Associate Prof., PhD. University of Westminster, Vasyl Stefanyk Precarpathian National University та академічним координатором, тренером Артеменко Л.П.
✅⚛️В активній дискусії та обговоренні визначали перспективи розвитку європейської інтеграції України 🇺🇦, скринінг законодавства, напрямки міжнародної співпраці та перспективи сталого розвитку, диверсифікація торгівлі, чому споживач має платити за сталий розвиток 💎

✅🇪🇺🇺🇦 05.03.2025 стартувала нова Сертифікатна програма «Європейська Стала🍀 Конкурентоспроможність» 🍀в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ Jean Monnet «Європейська стала конкурентоспроможність для економічної стійкості та зростання» 2024-2027 академічний координатор доц.кафедри менеджменту підприємств Артеменко Л.П.🎉🎉🎉

✅🇪🇺🇺🇦Здобувачі бакалаврату, магістратури, аспіранти 6 ЗВО різних регіонів України мають можливість розкрити секрети ЄСК, отримати знання та сформувати навички щодо впровадження сталого розвитку🌷🍀🧿

✅🎉27.11.2024 р. відбулась лекціяМарини Кравченко, декан ФММ, д.е.н., професор і Ірени Павлишин, експерт ЄС, доцент Інституту логістики Познанського технологічного університету в рамках міжнародного проєкту Jean Monnet Module «EUROPEAN SUSTAINABLE COMPETITIVENESS for ECONOMIC RESILIENCE and GROWTH» за підтримки Програми ERASMUS+ ЄС🇪🇺🇺🇦🇵🇱 на тему: “Трансформація бізнесу ЄС у нестабільному середовищі”.

✅▶️ На лекції було представлено переваги сталого розвитку бізнесу, напрямки розвитку інноваційних екосистем ЄС, програми розвитку на 2023-2025 р., бізнес-моделі циркулярної економіки, «зелені» бізнес-моделі, соціально відповідальні бізнес-моделі, бізнес-моделі сталих ланцюгів постачання, їмпакт-інвестування, економіки спільного користування, платформи ЄС для моніторингу трансформацій сталого розвитку бізнесу. Також розглянули польський досвід впровадження сучасних європейських практик сталого розвитку.