У період 7.07-13.07.2024 відбулась Міжнародна літня школа “Internationalization and Internationalization at Home through Virtual Exchang: Creation a Motivating Environment for Collaborative Online International Learning (COIL)” в межах проєкту “BNI-UA-2023-23: співпраця Adam Mickiewicz University з університетами України в рамках альянсу Європейських університетів”. У заході брала участь доцент кафедри Копішинська К.О.
Протягом тижня фахівці 24 партнерських українських університетів вивчали особливості побудови спільного онлайн міжнародного навчання (COIL), його цілі, завдання, інструменти, формати; переваги інтернаціоналізації; нові тенденції у вищій освіті.
Щира вдячність професорам:🎓 Dr Kostiantyn Mazur, 🎓Dr Anna Basinska, 🎓Dr Katarzyna Radke, 🎓Dr Anna Kwaśniewska за цікаві лекції та спільну практичну роботу!

Особлива подяка організаторам проєкту літніх шкіл Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, що дають українським викладачам нові можливості для співпраці!
Будемо продовжувати роботу над використанням можливостей сучасних технологій, нових методів та підходів до навчання для поглиблення інтернаціоналізації!