«Практика розробки бізнес-планів на ТОВ «МТМ -КЛАСИКА»»

04.04.2024 на лекцію по «Бізнес-плануванню» для студентів 3-го курсу за освітньою програмою «Менеджмент і бізнес-адміністрування» ” було запрошено виконавчого директора ТОВ «МТМ -КЛАСИКА» Андрія ІЩЕНКО.
🔸Пане Андрію поділився зі студентами своїм досвідом створення ефективного бізнесу та розробкою бізнес-плану впровадження нових продуктів виробничою компанії ТОВ «МТМ -КЛАСИКА» .
🔸Під час лекції студенти дізнались про особливості системи планування виробничих витрат, фінансів, персоналу підприємства, як утримувати стійкі позиції на ринку в умовах жорсткої конкуренції та багато іншої корисної інформації для розробки своєї курсової роботи з бізнес-планування.
🔸Надзвичайно вдячні спікеру, пану Андрію ІЩЕНКО, сподіваємось на подальшу співпрацю щодо проходження виробничої та переддипломної практики здобувачів у виробничій компанії ТОВ «МТМ -КЛАСИКА»!🎉📈💶